Język/Language
O nas

Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną produktów luminescencyjnych: pigmentów świecących w ciemności (luminoforów), kruszywa i kamieni luminescencyjnych oraz samoprzylepnych taśm i arkuszy świecących w ciemności. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwań klienta, więc jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu w naszej ofercie lub też mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie produktów z aktualnej oferty prosimy o kontakt. Każdy klient jest dla nas ważny, każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zawsze jesteśmy gotowi podzielić się swoją wiedzą.

Nie zależy nam na tym aby sprzedać klientowi najdroższy produkt - staramy się budować długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. W razie wątpliwości postaramy się Państwu doradzić produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania - w tej branży droższy produkt nie zawsze oznacza produkt lepszy; tak więc warto się z nami skontaktować przed zakupem.

Jeśli planują Państwo większe zakupy (wykraczające poza ofertę detaliczną z tej strony) lub nawiązanie stałej współpracy prosimy koniecznie  o kontakt - z pewnością zaproponujemy korzystny rabat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl