Promocje
Kruszywo luminescencyjne mix KJN 1-5/KZZ 1-5
Kruszywo luminescencyjne mix KJN 1-5/KZZ 1-5
49,00 zł 44,00 zł 39,84 zł 35,77 zł
Kruszywo luminescencyjne mix KJN 5-10/KZZ 5-10
Kruszywo luminescencyjne mix KJN 5-10/KZZ 5-10
49,00 zł 44,00 zł 39,84 zł 35,77 zł

Choose your language
O nas

Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną produktów luminescencyjnych: pigmentów świecących w ciemności (luminoforów), kruszywa i kamieni luminescencyjnych oraz samoprzylepnych taśm i arkuszy świecących w ciemności. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwań klienta, więc jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu w naszej ofercie lub też mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie produktów z aktualnej oferty prosimy o kontakt. Każdy klient jest dla nas ważny, każdą sprawę traktujemy indywidualnie i zawsze jesteśmy gotowi podzielić się swoją wiedzą.

Nie zależy nam na tym aby sprzedać klientowi najdroższy produkt - staramy się budować długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. W razie wątpliwości postaramy się Państwu doradzić produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania - w tej branży droższy produkt nie zawsze oznacza produkt lepszy; tak więc warto się z nami skontaktować przed zakupem.

Jeśli planują Państwo większe zakupy (wykraczające poza ofertę detaliczną z tej strony) lub nawiązanie stałej współpracy prosimy koniecznie  o kontakt - z pewnością zaproponujemy korzystny rabat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl